Darmowe warsztaty programowania dla kobiet!

Zbuduj swoją pierwszą stronę internetową i naucz się programowania w Gliwicach!

Dowiedz się więcej »

Django Girls

Jeśli jesteś kobietą i chcesz dowiedzieć się jak tworzyć aplikacje webowe, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: organizujemy jednodniowe warsztaty dla takich osób jak Ty! Nie martw się, jeśli IT to dla Ciebie tajemna magia. Jedyne czego potrzebujesz to chęć nauki i własny laptop.

Warsztaty odbędą się 9 grudnia (sobota) w Gliwicach. Jeśli chcesz zarezerwuj również piątkowy wieczór na spotkanie instalacyjne.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne! Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Na zgłoszenia będziemy czekać do 12 listopada. Daj nam znać, jeśli będziesz potrzebowała pomocy w znalezieniu zakwaterowania.

Jesteśmy przekonane, że branża IT może dużo zyskać na większym zaangażowaniu kobiet w nowe technologie. Chcemy pokazać Ci jak wygląda praca z kodem i pomóc zostać programistką!

Dołącz do nas!

Nie musisz posiadać żadnej wiedzy technicznej – nasze warsztaty są dla kobiet, które nigdy wcześniej nie programowały.

Jako uczestniczka naszego wydarzenia:

  • nauczysz się jak tworzyć strony internetowe w Django
  • zasmakujesz pysznego jedzenia i dobrej kawy/herbaty, które zapewnimy Ci podczas warsztatów

Plan dnia:

8 grudnia, piątek

17:00 - 20:00 - Spotkanie instalacyjne

9 grudnia, sobota

9:00 - Zaczynamy!

11:30 - 11:45 - Przerwa na kawę + chillout

13:00 - 14:00 - Obiad

16:00 - 16:30 - Przerwa na kawę + chillout

18:00 - Zakończenie

After Party

Zgłoś się już teraz!

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 listopada. O naszej decyzji dowiesz się 19 listopada (lub wcześniej)!

Aplikuj »

Czy muszę coś wiedzieć o stronach internetowych i programowaniu?

Nie! Warsztaty są przeznaczone dla osób początkujących. Nie musisz mieć żadnej wiedzy o programowaniu czy stronach internetowych. A jeśli wiesz już coś o technologiach internetowych lub programowaniu (na przykład znasz podstawy HTML i CSSa), również możesz wysłać swoje zgłoszenie!

Nie mieszkam w Polsce, mogę aplikować?

Jasne, jeśli znasz język polski! Całe warsztaty prowadzone będą tylkojęzyku polskim. Jeśli będziesz potrzebowała pomocy ze znalezieniem zakwaterowania, skontaktuj się z nami!

Czy powinnam mieć własny laptop?

Tak. Nie mamy sprzętu komputerowego dla Ciebie, więc prosimy, byś wzięła swój. Wszystko co stworzysz w trakcie warsztatów z łatwością będziesz mogła zabrać ze sobą do domu.

Czy muszę mieć przygotowane środowisko do pracy na moim laptopie?

Super, gdybyś miała zainstalowane Django i kilka innych potrzebnych programów, ale nie wymagamy byś robiła to sama. Przyjdź na nasze spotkanie instalacyjne bądź dołącz do nas przez Skype lub Hangout.

Czy będzie zapewnione wyżywienie?

Tak. Podczas warsztatów serwowany będzie obiad, a przez cały dzień dostępne będą drobne przekąski. Postaramy się, aby podawany przez nas obiad odpowiadał Twoim preferencjom żywieniowym.

Zostań mentorem!

Jeśli chciał(a)byś poświęcić swój czas i energię dla Django Girls Gliwice, a także masz doświadczenie z Pythonem i Django, dołącz do nas jako mentor! Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany/a. ❤️

Django Girls

Nasze warsztaty są częścią większej inicjatywy: Django Girls. Jest to organizacja non-profit, a wydarzenia takie jak nasze organizowane są przez ochotników na całym świecie.

Dostępne materiały znajdziesz na Github: github.com/DjangoGirls.

Jeśli chciał(a)byś zorganizować warsztaty Django Girls w Twoim mieście, napisz do Django Girls.

Sponsorzy

Nie mogłybyśmy osiągnąć naszego celu bez wsparcia wspaniałych ludzi i organizacji, którzy zdecydowali się przeznaczyć swoją wiedzę, czas i pieniądze na realizację Django Girls Gliwice. Jeśli razem z nami chcielibyście nauczyć dziewczyny programowania, a tym samym przyczynić się do zwiększenia liczby kobiet w branży IT, bądźcie z nami w kontakcie!

Partnerzy