Wypełnij formularz zgłoszeniowy na Django Girls Wrocław!

Yay! Jesteśmy super podekscytowani, że chcesz wziąć udział w warsztatach! Wypełnienie formularza nie gwarantuje miejsca na warsztatach. Wybór uczestniczek/uczestników odbywa się po zakończeniu zgłoszeń. Największy wpływ na przyjęcie na warsztaty ma Twoja motywacja do wzięcia w nich udziału. Bardzo prosimy wpisywać prawdę na temat dotychczasowych umiejętności programistycznych, używamy ich tylko i wyłącznie do przydziału do grup już po zaakceptowaniu na warsztaty. Wpisując nieprawdziwe informacje na temat umiejętności szkodzisz tylko sobie :) Rejestracja jest otwarta od 4 lipca 2019 do 18 sierpnia 2019 do końca dnia. Dokładne informacje na temat tego jak wybieramy osoby uczestniczące możecie przeczytać na blogu Django Girls. Powodzenia!

Podaj swoje imię i nazwisko.

Pamiętaj aby sprawdzić poprawność adresu. W przypadku pomyłki nie będziemy w stanie się z Tobą skontaktować.

Pamiętaj o dodaniu kodu kraju (np +48)

Miasto, Kraj

Wybierz odpowiedź związaną z komputerem, który masz zamiar zabrać na warsztaty.

Pracujesz? Studiujesz? A może planujesz dopiero wrócić na rynek pracy po przerwie?

Napisz nam coś więcej o tym czemu interesują Cię takie warsztaty.

Django Girls to organizacja prowadzona przez wolontariuszy, i chcemy aby osoby biorące udział w warsztatach jak najlepiej wykorzystały zdobytą tu wiedzę, również dzieląc się nią dalej. Zachęcamy do dzielenia się zdobytą wiedzą poprzez organizowanie warsztatów w innych miastach, opowiadanie o nich na spotkaniach grup tematycznych czy pokazanie znajomym, że programowanie nie jest trudne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez Django Girls Foundation, zarejestrowana Charity Number 1163260 z adresem: United House, North Road, London N7 9DP, a w szczególności przez Django Girls Wrocław ([email protected]) w celu rekrutacji na warsztaty Django Girls Wrocław 2019, organizacji warsztatów oraz w celu późniejszego kontaktu dotyczącego efektów warsztatów, dodatkowego wsparcia ze strony Django Girls Wrocław np. w postaci warsztatów follow-up.

W trakcie warsztatów będziemy robić zdjęcia i wideo, które później będzie użyte do materiałów promocyjnych, oraz umieszczone w naszych social media.

Bardzo ważne jest, żeby wszyscy uczestnicy stosowali się do zapisów Django Girls Code of Conduct.

Prosimy o zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym

No spam, pinky swear! Only helpful programming tips and latest news from the Django Girls world. We send it once every two weeks.