Darmowy warsztat programistyczny dla dziewczyn.

Zbuduj swoją pierwszą stronę internetową z Django Girls Gdańsk

Dowiedz się więcej »

Django Girls

Jeśli jesteś dziewczyną i pragniesz nauczyć się tworzyć strony internetowe, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: organizujemy jednodniowe warsztaty programistyczne dla początkujących!

Warsztat odbędzie się 21 MAJA 2016 w GDAŃSKU w O4 zlokalizowanym w Olivia Business Centre w Gdańsku.

Wierzymy, że branża IT może dużo zyskać na zaangażowaniu kobiet w nowoczesne technologie. Pragniemy dać Ci szansę nauczyć się programować i stać się jedną z nas – kobiet programistek!

Warsztaty są bezpłatne, a jeżeli nie możesz pozwolić sobie na przyjazd do Gdańska, ale jesteś bardzo zmotywowana do nauki i późniejszego dzielenia się wiedzą z innymi, postaramy się zorganizować jakieś fundusze na Twój przyjazd oraz zakwaterowanie. Nie wahaj się zbyt długo: możesz zgłosić swój udział w warsztacie do 13 MAJA!

Zgłoś chęć wzięcia udziału!

Jeśli jesteś kobietą, znasz język polski lub angielski i masz laptopa, możesz zgłosić swoją chęć wzięcia udziału w naszym wydarzeniu! Nie musisz znać żadnych technicznych rzeczy – nasz warsztat jest dla osób, które dopiero chcą nauczyć się programowania.

Jako uczestniczka warsztatu:

  • weźmiesz udział w jednodniowym warsztacie Django, podczas którego stworzysz swoją pierwszą stronę internetową
  • zostaniesz przez nas nakarmiona :) zapewniamy jedzenie

Mamy miejsce tylko dla 30 osób, więc upewnij się, że wypełniłaś zgłoszenie bardzo uważnie!

Rejestracja jest już zamknięta!

Proces aplikacyjny skończył się 13 maja i wszyscy aplikujący otrzymali powiadomienia o przyjęciu na warsztat, o umieszczeniu na liście oczekujących oraz, niestety, o nie przyjęciu.

Zgłoszenia są już zamknięte

Czy muszę wiedzieć coś o programowaniu?

Nie! Warsztat jest dla początkujących. Nie musisz nic o tym wiedzieć. Jeżeli posiadasz trochę wiedzy technicznej (n.p. wiesz czym jest HTML lub CSS) to również możesz się zgłosić.

Czy muszę przynieść swojego laptopa?

Tak. Nie posiadamy sprzętu, więc będziesz musiała przynieść go ze sobą. Ważne jest dla nas również to, abyś zabrała do domu wszystko to, co napiszesz i stworzysz podczas warsztatu.

Gdzie odbędzie się warsztat?

Warsztat odbędzie się w O4 - akceleratorze start-up, zlokalizowanym w Olivia Business Centre w Gdańsku-Oliwie. Sprawdź na mapce: kliknij

Czy muszę instalować coś na moim laptopie?

Będzie pomocne, jeśli będziesz miała zainstalowane Django przed warsztatami, ale nie oczekujemy, abyś instalowała cokolwiek samodzielnie. Zadbamy o to, aby któryś z coachów pomógł Ci z tym zadaniem.

Czy jedzenie będzie zapewnione?

Tak. Dzięki naszym Partnerom i sponsorom, przekąski oraz lunch będą zapewnione.

Jaki będzie plan warsztatów?


Piątek, 20 maja
18-20 Installation party - poznajemy się, poznajecie swoich mentorów i koleżanki z grupy, instalujemy potrzebne oprogramowanie

Sobota, 21 maja
8.30 Śniadanie - nabieramy energię na cały poranek
9.00 - 13:00 Warsztaty! Pracujemy, korzystamy z atrakcji, kawa i przekąski będą!
13:00 - 14:00 Lunch - uzupełniamy energię pysznym jedzeniem :) mniam!
14:00 - 18:00 Warsztat - wracamy do pracy
18:00 Koniec warsztatu - podsumowanie, wręczenie dyplomów, losowanie nagród :)
21.30 After-party! - po ciężkiej pracy jest czas na zabawę! Miejsce jeszcze podamy

Zostań trenerem!

Będziemy niezmiernie zadowoleni, gdybyś chciał dołączyć do nas jako trener! Napisz do nas na [email protected].

Skontaktujemy się z Tobą :)

Django Girls

Django Girls Gdańsk jest częścią większej inicjatywy: Django Girls. Jest to organizacja non-profit i wydarzenia organizowane są przez wolontariuszy w różnych miejscach na świecie.

Aby zobaczyć materiałyźródłowe zajrzyj na Github: github.com/DjangoGirls.

Jeśli chcesz zorganizować warsztat Django Girls w Twoim mieście, napisz do nas.

Partnerzy

Nie było by nas tutaj, gdyby nie wsparcie wspaniałych osób i organizacji, które zainwestowały pieniądze, wiedzę i czas, aby wszystko stało się rzeczywistością. Jeśli chciałbyś znaleźć się w tym zacnym gronie oraz wesprzeć nasze wydarzenie i nasze cele, daj nam znać.

Organizatorzy

Adrianna Skwiercz

Adrianna Skwiercz

Poszukiwaczka nowych trendów, lubi poszerzać wiedzę w różnych kierunkach. Szczególnie interesujący jest dla niej ludzki mózg, zwłaszcza odbiór przekazu marketingowego wszystkimi zmysłami. Stara się rozciągnąć swoją dobę, aby zmieścić wszystkie ważne dla niej przedsięwzięcia.

Basia Mruk

Basia Mruk

Copywriter z powołania. Zbiór liter potrafi wyrobić jak ciasto na pierogi, na aksamitny i pyszny tekst, bez zbędnych grudek. Pełny zapału strateg wielu przedsięwzięć. Zawsze chętna do pomocy, nie ma dla niej rzeczy trudnych, są tylko takie, którym trzeba poświęcić więcej czasu.

Dominika Kadulska

Dominika Kadulska

Z pełnym zaangażowaniem oddaje się poszukiwaniu błędów, czy to językowych, czy rachunkowych. Skrupulatna i wnikliwa, co przynosi korzyści w wielu sytuacjach. Analityczny umysł łączy z zapałem, dlatego jeśli czemuś się poświęca, to robi to w 100%.

Gosia Pawłowska

Gosia Pawłowska

Social media to jej żywioł, z sukcesem wspiera dział Employer Branding w gdańskim oddziale Kainos. Uczestniczka Django Girls Wrocław, wspomaga nas swoją wiedzą i doświadczeniem.

Arek Gutkowski

Arek Gutkowski

Główny "prowodyr" całego zamieszania. Uwielbia zarażać innych pasją do programowania i nowych technologii.

Mariusz Czerkies

Mariusz Czerkies

Dopiero na początku ścieżki kodu, ale już mocno zaangażowany: Wicelider WSB Code oraz Wicelider Grupy Junior .NET przy Politechnice Gdańskiej

They already support The Django Girls Foundation ✨✨


Diamond 💞✨

Platinum 💝✨

Gold 💖✨