Django Girls İzmir başvuru noktası!

Hey! Atölyemizin bir parçası olmak istediğinden dolayı çok heyecanlıyız. Lütfen aklınızda bulundurun formu dolduruyor olmanız atölyeye kabul edildiğinizi göstermiyor, fakat katılma şansınız bulunmaktadır. Başvuru süreci 10 Şubat 2017'den 15 Mart 2017 ye kadardır. Eğer katılımcıların nasıl seçildiğini merak ediyorsanız, Django Girls blog buradan okuyabilirsiniz. İyi şanslar!

+90

Şehir

Öğrenci misiniz?

Motivasyonunuz ve hedefiniz nedir?

Django Girls gönüllü bir organizasyondur. Aktif ve bize yardımcı olabilecek kişileri aramaktayız. Atölyede öğrendiklerinizi başkalarıyla farklı yollardan paylaşmanızı istiyoruz: Şehrinizde yeni bir Django Girls atölyesi düzenleyerek, Django Girls'den şehrinizde düzenlenecek olan meetup'larda bahsederek, blog yazarak veya arkadaşlarınıza öğreterek olabilir.

Toplanan veriler sadece Django Girls atölyesinin amacı doğrultusunda kullanılacaktır. Atölyeyi düzenlemek için 3. parti siteleri ve servisleri kullanmaktayız: örneğin, Mandrill'i sizlere email gönderebilmek için kullanmaktayız. Endişelenmeyin: Spamcılarla bilgilerinizi paylaşmamaktayız ve bilgilerinizi satmıyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyabilirsiniz.

No spam, pinky swear! Only helpful programming tips and latest news from Django Girls world. We send it once every two weeks.